Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Fuuka VS *****

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5447
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:45 pm

Kimmimaro

Zasiahlo ma to dosť a ja som dopadol na zem. Nebol som mŕtvy, ale mal som už toho dosť. Po chvílke som sa pozviechal a vražedne sa na teba pozrel. Zabijem ťa v mene orochimaru-sama. V rýchlosti som sa k tebe priblížil a švihol ti chvostom do brucha. Kosti aj bodáky mi zmizli z rúk a nahromadil som tam chakru. Možno sa nedá zabiťlen vďaka úderom ,a le vbudem potrebovať perfekne koncentrovanú chakru. Pomyslel som si plnou silou i s kopu chakry som ti udrel do tváre.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5485
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:52 pm

Fuuka

Když si namě běžel tak jsem vpohodě uskočila Raiton:Jibashi další lektrický proud se natebe sesypal

->Když si namě běžel tak jsem měl "šanci" na reagování
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5447
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:57 pm

Kimmimaro

Už ma to prestávalo baviť, tak mi celé telo pokryli kosti na obranu a v rukách a nohách som mal chakru.Má výhodu, že je dobrý v útok na dialku, ale mám plán. Poslal som po tebe strely z prstov a spravil som 5 kage bushinov všetky behali okolo teba a nevdel si ktorý je pravý. Pravý spravil medzitým kawarimi a blížil sa k tebe zozadu. Zo všetkých strán po tebe šli strely a skutočný ti zozadu drbol obe päste nazaz do krku. Boli nabité chakrou, ale ešte si sa mohol uhnúť.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5485
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:08 pm

Fuuka

Když namě běželi kloni ze všech stran tak jsem složila pečetě Doton: Doro Houshi kolem mě se oběvila bahení zeď která mě ochránila,kloni ve velké rychlosti doní narazili a rozplynulise

-> nevim jestli kimimaro má kage bushin,ale budu ti důvěřovat
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005415
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:13 pm

silver už nemáš chakru cheers
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5447
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:16 pm

Kimmimaro

Klony sa nepribližovali, takže sa ani nezničili. úder chakry prerazil tvoje brnenie a bola chyba, že si na mňa ani nezareagoval. Teraz si v takom malom prietore nemohol uniknúť a vrazil som ti tváre.To ho odrovná . Pomyslel som si

-som o tom presvedčený. Ninja na jeho úrovni sa to určite naučil a neznamená, že keď je taijutsu majster, že to neovláda. Aj Maito-gai vie používať ninjutsu.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5485
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:20 pm

-> Blackness Fuuka má neomezenou chakru
-> Jojo....

Fuuka

Když mi napálil tak jsem odleděla,utřela jsem si krev a složila pečetě na moje nejsilnější techniku která mě možná bude stát život,ale jeho to na stoprocent zabije
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5447
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:30 pm

Kimmimaro

Poctil som obrovksý prúd chakry prichádzajúci od teba.Na niečo sa chystá...niečo velké. Nechcel som ti to dovoliť a ti si úplne zabudla na moje klony. Všetkých 5 ťa chytilo a nemohla si nič spraviť. Zomri!! Zbavil som sa všetkých kostí, aby som bol rýchlejši a zo zbytkom chakry som kopol do brucha a oboma rukami ti buchol do krku a čela. Bolo to veľa chakry a to by ťa malo zabiť.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5485
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 6:36 pm

Fuuka

Ty pečetě byli na techniku Shiki Tenshin nahradila tělo a ztratila element Dotonu po té vykřikla Bunshin Bakuha Její tělo udělalo EXTRÉMNÍ EXPLOZI která byla velká cca 500 metrů nešlo sse vyhnut.Takže si zemřel a Fuuka taky



Remíza: Kimimaro - Fuuka
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fuuka VS ***** - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Fuuka VS *****
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Off Topic :: Kôš-
Prejdi na: