Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Fuuka VS *****

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:16 pm

Jsem Fuuka kdo dá fight Smile
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:23 pm

Kimmimaro

Prišiel som do arény a kludným pohladom som prešiel oponenta.Tak poď. Povedal som arogantne
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:25 pm

Jetu Hornatý povrch

Fuuka

Tak jo,Doton: Iwagakure no Jutsu zmizela a ti jí nemůžeš najít ani když se bude pohybovat
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:28 pm

Kimmimaro

Nevedel som čo je to za techniku, tak som len stál v pozore.Ak sa neukáže, tak to budem musieť použiť na začiatku... Z chrbta som vytiahol kostenný bodák.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:31 pm

Fuuka

Příblížila jsem se za něj a pomal před něj pak jsem použila Shikei Seppun políbila jsem ho a on utonul do tvrdého spánku
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:35 pm

-nemôžeš písať následky útokov

Kimmimaro

Kimmimaro nieje žiadna lama a preto sa jednoducho vyhol hlavou. Kostenný bodák ti zabodol do brucha(to môžem keď si nalepený na mna). Roztočil sa, ako hyuuga a to ťa muselo pekne poraniť. Nakoniec som odskočil a po tele sa mi objavil prvý stupeň pečate.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:38 pm

Fuuka

haha....Shiki Tenshin nahradila tělo a stratila element větru Suiton: Ja no Kuchi na Kimimara se ve velké rychlosti hrnula hadí vodní tlama,jediný spůsob na útěk je proskočit hadí tlamou
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:48 pm

Kimmimaro

Vôbec som nevyskočil, len sa roztočil ako predtým a voda prešla okolo mňa.Si dosť slbá. Povedal som opäť arogantne a namieril na teba ruky. Z končekov prstov na teba vzleteli streli z kostí a kimmimaro medzitým aktivoval druhý stupeň prekliatej pečate.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimeŠt apríl 01, 2010 11:50 pm

Fuuka

Pche... Doton: Doro Houshi kostě se zarazili ve stohu tekutého bláta potom kdo tu je slabí co?? Katon: Housenka no Jutsu letělo naněj asi 6-7 firebalů (malích)
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 12:05 am

Kimmimaro

Bol som v druhom stupni pečate a ľahko som sa šmýkal medzi ohnivými gulami. Behom chvíle som stál 3 metre od teba a z chrbta som vztiahol kostenný bič. Obmotal som ho okolo teba.Senka no mai!! Z ruky sa mi vytvoril vrták a mieril ti to plnou silou do brucha.(bol si zviazaný, tak nebolo možné uniknúť)
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 11:09 am

Fuuka

Když namě jel stim vrtákem tak jsem použila jednopečetní kawarimi.Takže si zasáhnul pařez objevila jsme se 3m na tvojí levou stranu Raiton:Jibashi zmích rukou začali proudit desítky tísíci voltů přímo natebe
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 2:14 pm

Kimmimaro

Musím to ukončiť. Pomyslel si a v rýchlosti spravil pečate.Sawarabi no mai!Zo zeme začali vyrastať obrovské ostne a odrazili aj tvôj útok. Zrejme ťa to už zabilo, ale pre istotu som vošiel do ostňov. Nemôžeš vedieť kde som a môžem zaútočiť z hocikade.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 2:18 pm

Fuuka

Shiki Tenshin řekla v polohlase a obnovilo sejí tělo a stratila element vody ukončim to já Doton: Doryuusou ze země vijel velkej bodák kterej tě porpíchnul
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 2:28 pm

Kimmimaro

Nevedel si kde som a preto si nemohol nič na mňa namieriť.Mám ju! Z ostňa ktorému si bola otečená chrbtom, som ti vrazil vrták do zatýlku a to ťa zabilo. Zrušil som jutsu a odkráčal z arény.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:11 pm

Fuuka

Moc si věříš Shiki Tenshin obnovila si tělo a stratila element ohně teď končíš Doton: Doryuusou Vijelo hodně bodáků který tě zabodali skrz na skrz nemohl ses vyhnout čili si odcházel a byl si kempě otočený zády (kaput)
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:15 pm

Kimmimaro

Tvôj útok automaticky zablokovali moje kosti a ja som sa otočil.Takže ty si nedáš povedať. Stále som bol vdruhom leveli pečate a do ruky som vytiahol bič. Začal som okolo teba krúžiť a šlahať tým bičom. Bolo to velmi rýchli a chystal som sa na konečný úder.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:19 pm

Fuuka

pche Raiton:Jabashi kolem mě šlehali blesky 10 000 voltoví,ňáký tě zasáhli a všechny vlasi ti stoupli a celej popálenej si musel spadnou nazem protože to bylo 10 000 voltů
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:25 pm

Kimmimaro

Nemohol som tam zostať a keď som zbadal, čo robíš, tak som priblížil k tebe a obmotal ti ruky bičom. Vzdaj sa. Ruku som ti namieril na tvár a bolo vidno, ako sa mi z nej pomali tlačili kosti. Ak sa nevzdáš, tak zomrieš behom pol sekundy bez akejkoľvek obrany

btw: už by som bol mŕtvy, kebyže dostaneš do zátylku a si tak zranený
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:29 pm

Fuuke

Kawarimi no jutsu oběvila jsem se zanim vytáhla kunai a bodlah do zad eště mám dost životů
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:37 pm

Kimmimaro

Nič ma neobránilo, ale má silné kosti a kunai nespravil velké poškodenie. Podkopol som ťa a strely som ti namieril na hrudník. Bol som pol metra od teba a tie strely nebolo možné vyblokovať. Odkočil som dozadu a teba zobral zo sebou. Mala si totiž obviazané nohy tým bičom na ktorý si zabudla. Z chrbta som vytiahol kostenný bodák a hodil ti ho do hlavy, ako si sa šmýkal po zemi.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:39 pm

Fuuka

Zasáhl si mě....do hlavi...tělo zmizelo a oběvili se jenom vlasi a žluté oči Raiton:Jibashi řekla a začala vypoučtět blesky
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:50 pm

Kimmimaro

Trochu ma to prekvapilo, ale napadlo ma, že to bude posledný život. Pár bleskov ma aj zasiahlo a odhodilo ma to dozadu.Máš pravdu, že som ťa podcenil, ale už ťa teraz zabijem. POvedal som sebaito, ale nemal som nápad ako zničiť kopu vlasov. Z dlaní som vystrčil Dva bodáky a velký bodák som vrátil späť do chrbta. Čakal som na tvoj dalši útok.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:51 pm

Fuuka

Nebudu plítvat čakrou....ale vlastně já jí mám nekonečno Muhahahahaha Pod útočit né? jestli ne tak se rozlič se životem za tebou se pomalu rísovali nohy ale tys o ničem nevěděl
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5425
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:25 pm

Kimmimaro

Rozbehol som sa na tie vlasy a bodákmy som sa ťa snažil zasiahnúť.Vyzerá to, že sa tak lahko nedá zabiť. V ruke som mal ešte bič a tým som tie vlasy obmotal. Žlté oči som ti vypichol za pomoci bodákov. Sice zatiaľ neviem ako ho zabiť, aspoň nebude nič vidieť. Pomyslel som si a od mista kde sa vytváralo telo som už bol dosť ďaleko.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:40 pm

Fuuka

Omotalmě a vlasi i s očima zmizeli,tam kde se rísovali nohy se oběvilo tělo Fuuky si silnej Raiton:Jibashi ze zadu natebe letěli nečekané blesky,asi zásah,ale vlasi ti stály ( Very Happy )
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Fuuka VS ***** Empty
OdoslaťPredmet: Re: Fuuka VS *****   Fuuka VS ***** Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Fuuka VS *****
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Off Topic :: Kôš-
Prejdi na: