DomovPortálHľadaťRegistráciaPrihlásenie

Share
 

 Klan: Inuzuka

Goto down 
AutorSpráva
One piece
Admin


Počet príspevkov : 285
Points : 1003941
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 21
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Klan: Inuzuka Empty
OdoslaťPredmet: Klan: Inuzuka   Klan: Inuzuka Icon_minitimeSt marec 31, 2010 6:22 pm

Zdroj:Konoha.cz

Názov klanu:Inuzuka

Kekkei genkai: žádné

Jiné techniky klanu: Techniky se psy

Popis: Klan Inuzuka používá k boji psy, má je však i jako své nejlepší přátele. Členové klanu jsou pojmenováni podle částí psího těla (např. Kiba znamená "tesák"), zatímco psi mají jména podle barev (např. Akamarovi přísluší červená barva - AKA znamená japonsky červená).

Techniky:
Slovenský názov: Klon človek-zviera
Názov v znakoch: 獣 人 分身
Typ (úroveň): úroveň D
Kto ho používa: Klan Inuzuka
Popis:
Je to doplnkové jutsu, ktreré musia vytvárať spolu človek a zviera. Toto jutsu dovolia zvieraťu, aby sa perfektne transformovalo na človeka, s ktorým jutsu vykonáva. Keď sa toto jutsu kombinuje so štvornohým jutsu, tak sa človek pohybuje úplne ako zviera, pretože obaja majú rovnaké schopnosti. Toto jutsu možno premôcť tak, že nepriateľ identifikuje, ktorý z nich je zviera. Čítame "džůdžin bunšin".

Slovenský názov: Ostrý tesák
Názov v znakoch: 通 牙
Typ (úroveň): úroveň D
Kto ho používa: Klan Inuzuka
Popis:
Tsuuga je variácia Gatsuuga a Taijutsu technika zo štýlu boja Juujin Bunshin. Táto verzia obsahuje iba jeden člen klanu s využitím útoku. Blesková rotácie má za následok negatívny vplyv na svojho súpera alebo blízky objekt a to najmä keď člen klanu ešte uplatňuje pazúry. Pri použití tejto techniky sa ninja otáča a útočia z rôznych uhlov.

Slovesnko názov: Dvoutesákový ničiteľ
Názov v znakoch: 牙 通 牙
Typ (úroveň): úroveň C
Kto ho používa:
Klan Inuzuka
Popis:
Gatsuuga je vrcholná Taijutsu technika zo štýlu boja Juujin Bunshin. Po zvieracie transformáciu člena klanu začne zviera a ninja útočiť. Preferovaný čas útoku je najlepšie keď je súper v uzavretom priestranstvá a útočník tak môže otvorene útočiť. Ďalší negatívny vplyv na súpera je ten že keď sa Gatsuuga používa, tak útočníci rotujú a môžu si ešte nechať narásť pazúry. Pri použití tejto techniky obaja útočníci rotujú a môžu tak útočiť z viacerých uhlov.

Slovsnký názov: Tesák dvojvlka
Typ (úroveň): úroveň B
Kto ho používa: Klan Inuzuka
Popis:
Garouga je jedna z hlavných Taijutsu techník klanu Inuzuka. Táto technika je super silná a tajná a vyžaduje obrovské množstvo Chakry. Takže keď ninja a jeho pes zlyhá, tak sú takmer bezmocní.
Zvierací spoločník najskôr uplatňuje Dynamické značkovanie. Potom sa pomocou Kombinované premeny premení sa svojim ninjom do "dvojhlavého vlka". Táto obrovská šelma má výhodu, že jej sliny, sú lepkavé a kĺžu a tak súper hľadá ťažko rovnováhu vo svojom okolí. Veľkosť tejto šelmy má tiež výhodu, že keď zaútočí, tak spôsobuje obrovské poškodenie. Bohužiaľ sa točí tak rýchlo, že vôbec nevidí a tak sa musia spoľahnúť na svoj čuch a pach moču z Dynamického značkovanie. Ak Garouga zasiahne cieľ, tak je súper roztrhaný alebo aj keď nie priamo zasiahnutí, tak ho okolité prostredie zranuje vďaka odletujúcim kameňom, balvanům, drevom a ďalších

Slovenský názov: Kombinovaná premena človek-zviera
Typ (úroveň): úroveň B
Kto ho používa: Klan Inuzuka
Popis:
Pri tomto jutsu sa Kiba a Akamaru premení do obrovského dvojhlavého vlka, ktorý slúži ako základ jeho najlepšieho jutsu Soutourou.
Návrat hore Goto down
http://naruto213.slovakforum.net
 
Klan: Inuzuka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Fire Country :: Informácie o dedine :: Klany-
Prejdi na: