Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Jiraiya vs. !!!

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jiraiya vs. !!!   Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Icon_minitimePo apríl 05, 2010 6:41 pm

-nikde nebolo, že to ovláda aj Jiraiya a aj keď povieš, že to bolo ako naučené, ako naruto. Ja si stle myslím, že naruto to mohol vytvoriť sám ,a le nechám tak.


Stark

Bol som zaborený a preto som mal štastie, že cero možem vyslať z hrude. Počal som až si bol úplne u mňa a vlky ti zahryzli do rúk, kde si mal rasengany. Medzi som vystrelil cero rovno na tvoju hlavu.Konečne som ho dostal.
Návrat hore Goto down
Choshino-Ibiri-Aknaya
Genin
Genin
Choshino-Ibiri-Aknaya


Počet príspevkov : 46
Points : 5185
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Jiraiya   Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 06, 2010 8:32 am

Jiraiya spravil zasa kawarimi a stál vyčerpaný za Starkom. Povedal Senpō: Kebari Senbon a ihlice mierili zo zadu na Starka a zničilo to aj pár vlkov. Keď sa blížili ihlice k Starkovi Jiriaya už stál oproti Starkovi a povedal Senpō: Kebari Senbon. Potom vyskočil spravil to isté z vrchu. Tak a teraz nemožeš použiť ani Kawarimi pretože ťa bažina drží heh. Potom preitekal na ľavú stranu a hodil dva kunaie a na pravú stranu hodil dva kunaie aby nemohol utiecť.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jiraiya vs. !!!   Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 25, 2010 2:28 pm

-urobila si toho moc na jeden príspevok xD

Stark

Vlkom sa ešte podarilo zablokovať tvoje dva útoky. Ja som mal jedinú možnosť a to náhodne stlačiť kohútik na pištoly. Vyslal som to obrovksé cero a všetko bahno sa rozpustilo. Senbon útok z hora ma zasiahol, ale stihol som spraviť bleskový krok a preto nie plnou silou. Kunaie už si hodil neskoro a stál som za tebou. Rukou som ti chytil krk a napálil do teba cero z hrude.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jiraiya vs. !!!   Jiraiya vs. !!! - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Jiraiya vs. !!!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sasuke vs Jiraiya?
» Sasori vs Jiraiya

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Mimo deja :: Niekto proti niekomu-
Prejdi na: