Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Charakter -Silver (3)

Goto down 
AutorSpráva
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5462
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Charakter -Silver (3) Empty
OdoslaťPredmet: Charakter -Silver (3)   Charakter -Silver (3) Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 9:08 pm

Meno: Yauto Jikabisi

Pohlavie: Muž

Klan: Nemám

Kekkei Genkai: Nemám

Rank: Genin

Dedina: Vesnice nedaleko Kumogakure

Povaha: Nepřátelská,Nechutná,Talentovaná

Vek: 14

Ninja vybavenie: Shurikeny,Kunaie,Senbony,Výbušné papírky

Využívanie:
Ninjutsu: ______10%
Taijutsu: ______ 10%
Genjutsu: ______80%
Vybavenie ninjov: _____Spolu se Taijutsu
___________________________________________________
Podstata: Katon

Špecializácia: Genjutsu

Schopnosti:
E techniky všechny z akademie
D jutsu....Magen: Narakumi no Jutsu - technika, která způsobuje, že vidíte strašlivé vize. Ninja použije pečet hada, díky tomu se kolem cíle utvoří kruh z rotujícího listí, který zakryje cíl a poté opadne. Jakmile je tato technika seslána, cíli se tato iluze bude zdát naprosto reálná, dokud ji neprokouknou.
C jutsu....Magen: Jigoku Kouka no Jutsu - vytvoří iluzi ohně, který spadne z nebe všude kolem začne hořet.


Životopis: Narodil jsem se jako syrotek,moje máma s tátou mě vychovávali do 13 let.V 6 letech jsem nastoupil na akademii kde jsem se učil e-techniky,senseie jsem nesnášel protože jsem naněj byl hnusnej a on taky namě,když jsemse měl stát geninem tak toho hodně litoval,ale já jsem toho nelitoval zatu námahu to musel udělat.V 13 jsem se stal Geninem,matka s tátou mi gratulovali ale já jsem to nesnesl a zabil je.Sice mi to bylo líto ale dostali co proto,po té jsem šel do Kumogakure no sato a tam jsem bydlel sám v jednom pokoji.

Obrázok:
Spoiler:
Představte si ho mladšího lepší jsem nenašel Sad
Návrat hore Goto down
 
Charakter -Silver (3)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - SIlver (2)
» Charakter - 4 Silver
» charakter- Kabuto
» Charakter-Silver
» Charakter-Shadowe

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Lighting Country :: Charaktery-
Prejdi na: