Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Hidan VS .....

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 12:46 pm

Jahahahahaa vi sračky dělejte néééé podtěěěě řval a čekal na soupeře
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 12:52 pm

Lucy

Prišla som do arény a odtrhla ti hlavu.Muhehehe... Zahodila som ju ďalek, aby si ju nedosiahol a odišla von

winner-lucy
loser-hidan
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 12:56 pm

Nic z toho se nestala páč jsem neměl čas na zareagování

Hidan

Soupeř přišel do arény,připravil jsem si kosu a zaujal jsem polohu do bojové pozice
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:01 pm

Lucy

Pozerala som sa na teba diabolským pohlad a v očiach mi bol vidno krvy žiadosť.Nasekám ťa na mále kúsky. Odrazu si ucítil, ako sa ti oddeluje noha od tela. Mohol si sa pokúsiť o útek.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:19 pm

Hidan

Něco je špatně necítím nohu koukl se na nohu Ty voleee co to jeee mojee nohaa zakřičel a uskočil hej teť to je zase vpohodě Genjutsu?
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:21 pm

Lucy

Nejdeš útočiť?
Spýtala sa ťa a na tvári sa jej objavil úškrn. Odrazu si bol ako obviazaný a cítil si nátlak na hlavu.Si slabší ako obyčajný ludia. Povedala ti vycerila zuby
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:24 pm

Hidan

Rozeběhl jsem se naní a hodil po ní kosu
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:27 pm

Lucy

Kosa bolo pol milimetra od môjho oka, no odra zastavila a odrazila späť k tebe. Pred tebou sa odtrhla od lana a šla sa ti zeseknúť do ramena. Niečo ťa tiež potklo a ťahalo ťa to do vzduchu.Zomri. Všetky orgány sa ti začali pučiť pod dôledkom záhadnej sily v bruchu.Moja sila je vatšiu než si dokážeš predstaviť. Opäť sa začalo šialene smiať
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:30 pm

Hidan

Odskočil jsem daleko od tebe,složil jsem počet na kawarimi ,pomocí krce jsem udělal kruh do který jsem si stoupnul,potom jsem olíznul tvojí krev (získal jsem jí jak si měla kosu skoro u oka zavadilotito trochu o nos) ,spolkl jsem jí a měnil jsem se na kostru,po té jsem vitáhnul bodák Hehehahahahehehahahahaha teď je potobě ty děvko řekl s velkým smíchem


Naposledy upravil Silver dňa Ne apríl 04, 2010 1:37 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:34 pm

Lucy

Začalo do teba všetko udierať, no ona to cítila tiež a začala slabšie krvácať. Bodák ti z ruky vytrhli desiatky neviditelných rúk a všetky ťa odhodili z kruhu. Lucy nebola najinteligentnejšie, ale uvedomila si, že už ju to nebolelo.Páči sa mi tvoj štýl a možno by z nás bol dobrý pár, ale láska k zabíjaniu u mňa vyhráva. Bol si pritalačený k zemi bez možnosti pohybu. Prišiel si o všetky prsty na rukách a cítil si škrtenie na krku.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:36 pm

Hidan

Byl tam pařez, a já jsem se oběvil v kruhu Si myslíš ty děvko že jsem tak blbej jako ty hahahahahahahahahahaha sebral jsem bodák ze země a propíchnul jsem se skrz na skrz
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:42 pm

Lucy

Videla že saháš po bodáku tak ho odhodila vďaka neviditelným rukám preč.Prekvapivé. Nemal si nič na prebodnutie pri seba. Maximálne tak vlastné ruky. Rukami ťa znehibnila a pomaly vynielsa von z kruhu. Ten rozmazala, pretože sa k tebe priblížila. Nemusím ťa zabiť, ak nechceš. Kúsok krku ti začal krvácať.Môžeš byť nesmrtelný, ale neviem ako budeš bojovaťna kúsky. Preventívne ti odtrhla jednu ruku.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5455
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:53 pm

Hidan

Když jsem byl eště kousek v kruhu tak jsem si rychlosti otočil nohu že se zlomila,takže sijí zlomila noha a upadla.Tim pádem mě pustla a já jsem vstal , po jedný noze rychle jsem dokulhal do kola, vzal náhradní bodák a propíchnul se Arivederchi,děvko
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5417
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:57 pm

Lucy

Bola som na zemi a na pokraji smrti.Zomrieme obidvaja!!! Neviditelné ruky ťa obmotali a na nič už nikdo nečakal. Proste ťa roztrahli po celej aréne. Na lucy to malo podobný effekt.

niečo ako remíza

winner:trochu hidan, lebo ho môžu zlepiť xD
loser:lucy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hidan VS ..... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hidan VS .....   Hidan VS ..... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hidan VS .....
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hidan(ja) vs. Kisame(blackness)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Mimo deja :: Niekto proti niekomu-
Prejdi na: