Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Byl krásný den v Iwe

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:05 pm

Senseika

Neboj...mám tě v týmu tak to bude vpohodě a pokuď stim bude pokračovat tak ho vyloučíme řekla a usmálase měli byse krotit

Anbu-Iwa

Máte se dostavit ihned k Tsuchikagemu

Senseika

Hai,vydrž hnedka jsem spátky

Spolu z Anbu jsme zmizeli v dýmu

Tsuchikage
hmm..za 1.) říkáse dobrý den 2.) jak se říká? a za 3.) klepese říkal mu rozčleně Tsuchikage seš v týmu 1 prozatim až bude víc Geninů tak budete v týmu 2 řekl a čekal na Anbu se senseikou
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:09 pm

Mekachi

Sedla si na okraj střechyBudu na sebe dávat velký pozor, protože tohle bylo fakt něco.Dívam se na oblohu.A dávám si slib. Z toho týpka dostanu co proti nám má.
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:09 pm

Zero
Jasne a ktory su to? este sa mi z tejto miestnosti nechcelo odist.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:12 pm

Tsuchikage

Počkej podívám se...... Mekachi,Hirro,Toshi(jeho jméno postavi nevim) čekl mu

Po té se tam oběvil Anbu se Senseikou

Senseika

Co se děje?

Tsuchikage

Zaútočili na Bleskovou....Zabijáci
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:26 pm

Zero
Zase vy.. Co, coze, na Bleskovou zautocili?? ked som si vsimol dospelacke pohladi, rychlo so zdrhol.
Prechadzal som sa opo meste az som sivsimol tu holku, asi Mekachi, ked ju chranila ta senseika "Ahoj" pozdravil som ju. a zakyval jej rukou.
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:28 pm

Mekachi

Ty?? Ty jsi ten kdo odvedl toho na tom ptakovi, že jo? podívala jsem se na něj
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:30 pm

Zero
Jo, neviem co sa sice stalo, ale je to moj bratranec, musim ho chranit. vyliezol som k nej "O a mymochodom, kym nebude viac geninou som s tebou v tyme usmial som sa na nu.
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:35 pm

Mekachi

Bratranec říkáš? Hm... A navíc jste se mnou v týmu oba dva? Super. Je po mně. rekla sem (bohuzel nahlas).Ale tento celkem ujde.
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005591
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 8:50 pm

Matao
S vedlajšie strechy som pozeral na tú babu.Ruku som mal v sádre.Mala šťastie.Kebyže nedojde sensei je po nej.Potom bolo počuť jak som zhodil zopár škridil zo strechy.Mohla si si ma všimnúť.
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 8:16 am

Mekachi

Ohlédla jsem se na tu střechu vedle.Někdo nás sleduje... Otočila jsem se zpět Budu muset jít. Zatím se měj.Usmála se , seskočila ze střechy a utíkala domů.
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005591
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 9:35 am

Matao
Keď ide domou,aspoň ich všetky zahubím!Povedal a začal ju sledovať.
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 10:07 am

Zero
U nas v klane je nas vela, takze mam aj bratrancou ked si vsimol ze ho uz velmi nevnima, odzdravil sa jej. Ked odisla, urobil som si Iloveho vtaka (velkeho), vyskocil som na neho a zo vzuchu ju pozoroval.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 11:01 am

Senseika

Si děláte srandu?,pokom jdou? vyptávala se senseika

Anbu-Iwa

Přemístil se do místa,kde byla ta genínka která mu dala toho zabijáka . Ahoj,moc ti děkujem za toho zabijáka,mimochodem už siho můžeš zase vzít,akorád je v umělím spánku řekl jí Anbu a pak se kouknul na oblohu dva geninové na jílovích ptákách? něco tu nehraje
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 11:37 am

Zero
Priblizil som sa k Sasukemu (sry, nevem ako sa vola xD) a spytal sa ho "Preco ju Ku*** prenasledujes??? Vsimol som si toho Anbu, ale to bolo vsedne a z takej vysky si ma v klude mohol pomylit s vtakom.
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:09 pm

Mekachi

Když se u mě objevil ten anbu tak jsem se ho strasne lekla.J-jo ď-děkuju. A n-nemate zac. Vykoktala jsem ze sebe a koukla po tom chlapkovi.Tak...a až se probudí tak se ho na něco budu muset zeptat...
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:16 pm

Senseika

No dobrá tak já už půjdu , naschle Tsuchikage-sama zmizela v dýmu

Tscuhikage

Nazdar odpověděl jí

Anbu-Iwa

Dobře,takže všechno je OK ,ale dávej si pozor i tak je nebezpečný.A zato že si ho pravděpodobě chytla ti splnim jedno přání řekl jí Anbu a čekal co řekne
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005591
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 1:24 pm

Matao
Zničím ich klan!povedal som jasne a začal ju sledovať.Zachvílu ju dostanem!
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5218
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 04, 2010 7:10 pm

Zero
nechci aby som pouzil Silu, mam viacej chakry ty zmrde Kurna a to sme rodina? Pre istotu som si strcil ruky do vreciek "Zatial kym tu budem ju nechaj na pokoji, potom ju v klude kilni, vtedy mi to bude u mojej... nedopovedal som. Vysiel som nad neho a moj vtak (Jilovi jasne xD)na nom urobil obrovsky tien.
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSt apríl 14, 2010 11:39 am

Mekachi

Dívala se na toho Anbu-chlapka a přemyšlela.Hm... přání jo??No... Tak jedno by tu bylo.Opravdu mi ho splni?Mohl by ste hlídat ty kluky z toho klanu co používá ten jíl?? Jeden z nich si na mě tak trochu zasedl a chce mě zničit. Šlo by to??? Řekla jsem rychle a mile se usmála.Prosíííím. Ať to vyjde. Jsem ještě mladá a nechci zemřít.(samozřejmě ze srandy)
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSt apríl 14, 2010 1:48 pm

Anbu-Iwa

No pokusim se dělat co bude v mích silách řekl a usmálse,po té zmizel v obláčku dýmu
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSt apríl 14, 2010 4:31 pm

Mekachi

Taky bych měla zmizet.Řekla si a podívala na oblohu.Pořád tam jsou.... Oba dva....A běžela dál (domů).
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSt apríl 14, 2010 5:28 pm

Senseika

Hledala jsem po městě členy týmu a zatim jsem nikoho nenašla achjo kam se poděli odfrklasi
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimePi apríl 23, 2010 8:23 am

Mekachi

Běžela celkem rychle a neustále se ohlížela.Mám z toho Mataa špatný pocit.Přemýšlela a tak si ani nevšimla, že před ní je senseika. Ale když se otočila bylo už pozdě...Srazila ji na zem.S-sensei?? M-moc se omlouvám. Já jsem nechtěla.Omlouvala se rychle.
Návrat hore Goto down
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5463
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeNe apríl 25, 2010 7:36 pm

Senseika

Vstala a oprášila se
V pohodě usmála se
a kam si měla tak rychle namířeno zeptala se jí
Návrat hore Goto down
Yahikato
Genin
Genin
Yahikato


Počet príspevkov : 101
Points : 5252
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010
Age : 29
Bydlisko : Hamiltony

Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitimeSt apríl 28, 2010 11:04 am

Mekachi

Hrnule se do vysvětlování.No...když jste zmizela tak jsem dál seděla na té střeše a pak se tam objevil další kluk z toho zpropadenyho klanu a začali jsme si spolu povidat.A pak jsem zaslechla toho druhýho kluka, co na mě předtím zaútočil na jiné střeše a tak jsem pospíchala domů. Jenže mě po cestě zastavil jakejsi Anbu a předal mi zpátky toho chlápk , kterýho jsem chytla.M-moment kde je? Kde... SAKRA JÁ JSEM HO NECHALA TAM! Musím se pro něho vrátit. Omluvte mě na chvilku.Obrátila jsem se a běžela zase zpátky pro toho zloděje.Když jsem k němu přiběhla ještě spal.Fuj to jsem ráda, že tu ještě je.Oddychla jsem si.Vzala ho na ramena a nesla ho k místu, kde jsem nechala senseiku.Už jsem zase tady.Křičela jsem z dálky.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Byl krásný den v Iwe   Byl krásný den v Iwe - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Byl krásný den v Iwe
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Earth country :: Iwagakure-
Prejdi na: