Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Deidara vs...

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5395
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:13 pm

je tu nuda tak poďte Smile
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005561
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:17 pm

ja sasori Wink

Došiel som a natebazačali letieť otrávene ihlice...
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Silver
Nukenin
Nukenin
Silver


Počet príspevkov : 287
Points : 5433
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:20 pm

Hejjj.... tys mi to smazal !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5395
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:21 pm

Deidara

Z ílu som vytvoril vtáka a vyletel som na ňom do vzduchu. Ihlice nemali taký velký dosah a vo výške sa im bolo lahšie vyhnúť. Do jednej ruky som zobral tri guličky ílu a vymodeloval tri malé vtáky. Polsal som ich na teba a pomocou pečate ich zvatšil.C2. Vyzeralo to ako stíhačky rútiace sa na zem. Dopadliokoll tebe a ty si bol v centre výbuchu.Hmm...Sasori nakoniec nebol taký majster. Pomyslel som si z výsmechom
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005561
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:53 pm

Sasori
Zniči si Hiruko.Vtedy sa objavil Sasori s lútkou 3. kazekageho.Nateba začal padať železný piesok.Šiel s každej strany.Spravil som pečate na pieskoveho klona...


Naposledy upravil Sasuke dňa So apríl 03, 2010 3:08 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5395
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 2:59 pm

Deidara

Vysoko som vyskočil a nechal toho vtáka vybuchnuť. To zastavilo iron sand a pomaly som dopadol na zem. Spravil som pečate a z ílu som niečo vytvaroval.C2:DRAK. Povedal som a 10 metrový drak sa objavil v aréne. Potajomky som spravil Bushini ktoré rozmiestnili míny po okolí. Iron sand som ignorovol a to preto, že pri drakovy stálo kawarimi. Skutočný stál pod ním. Drak otovril ústa a vystreli po tebe a kazekageho bábkou dva 2 metrové draky.Katsu. Všetko to vybuchlo
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005561
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 3:10 pm

Objavil sa piesok.Všetko to vybuchlo.Musel aj ten drak.Aj kawarimi.vtedy si mohol vydeť že moja lútka ti drží pod krkom otrávene ostrie....
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5395
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 3:25 pm

Deidara

-asi si nevidel anime xD

Drak bol ďaleko takže nič nevybuchlo.Bol to klon? Podzeral si kawarimi a ja som ťa zbadal od draka. Z ílu som spravil 10 malých múch a tie nenápadne prístály na tvojej bábke.Katsu. Bábka explodovala a ja som vykočil na draka. Odletel som vysoko a zabudol som na iron sand, ale kedže bolo tvojá bábka zničená, tak si ho už nemohol používať.
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005561
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 5:53 pm

Sasori
Silnýprúd vody namočil draka.No,aspoň to.Teraz,ako ho dať?Spýtal sa seba a čakal čo spraví...
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5395
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitimeSo apríl 03, 2010 7:07 pm

Deidara

Je koniec!! Drak bol namočený a padal k zemi, tak som musel niečo rýchlo urobiť. Z ílu som vyvolal malú sošku a vďaka pečati sa zvatšila.C3...umenie je výbuch! Spadlo to na teba a vybuchlo to v oblasti jedného kilometra. Ja som pri páda nasadol na menšieho draka z úst drak C2 a ten ma odniesol preč. Nebola šanca ten výbuch prežiť.

výťaz: Deidara
porazený: Sasori
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Deidara vs... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Deidara vs...   Deidara vs... Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Deidara vs...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter-Deidara

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Mimo deja :: Niekto proti niekomu-
Prejdi na: