Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Zoznámenie - tým 1

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 12:55 pm

Katsuro

Netrpezlivo som čakal na svojich študentov na lúke. Tak kde sú ? Poslal som im predsa obežník. Z nudy som si pohadzoval meč v ruke.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 2:24 pm

Kenzo Enryu

Prišiel som na lúku a zbadal niekoho. Pozrel som sa na neho cool pohladom a prišiel bližšie.Ty si môj nový sensei? Nečakal som na odpoveď a hned som do ruky pripravil dve katany.Vlastne mi je to jedno. Chcem len niekoho rozporcovať. Uškrnul sa a odskočil
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 3:49 pm

Katsuro

Á niekto je netrpezlivý čo ? Zasmial som sa. Chitil som Samehadu do ruky a povedal Tak sa ukáž.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:03 pm

Kenzo

Wow, že by to bola legendárna samehada ? Ako chceš. Rozbehol sa na teba a spravil tri krát bushin, aby si nevedel ktorý je pravý.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:06 pm

Katsuro

Slabé môj malý priateľ povedal som a sekol mečom takže som presekol všetkých troch ktorí na mňa išly. Ak sa ma dotkneš budem ťa nazývať majster povedal som mu s úsmevom.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:21 pm

Kenzo

Pravý sa nenechal a vyskočil do vzduchu.Ja som predsa majster. Zaškeril som sa a hodi ti na hlavu jeden meč. Dopadol som za teba a Druhý som odhodil dva metre dozadu. Ja som slabý?Raiton: Elektické väzenie. Bol si zaneprázdnený s mečom a obalila ťa gula ktorá ti dala silný šok. Odkočil som dozadu a chytil druhú katanu do ruky. V druhej ruke som koncentroval elektickú chakru.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:30 pm

Katsuro

Mečom som sa v pohode vyhol a techniku som absorboval pomocou Samehady ktorej sa zviazal jeden obväz a chutne zavrčala. Čo máš ďalej ? Povedal som a zasmial sa. Myslím že teraz je rad na mne !Urobil som pečate a povedal Doton: Yomi Numa . Zem pod tebou sa prepadla a ty si bol po hlavu v zemi. No čo kto je teraz majster ?


http://naruto.wikia.com/wiki/Earth_Release:_Swamp_of_the_Underworld
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:33 pm

Kenzo

Naštastie som do ruky koncentroval chakru a vďaka tomu som sa odrazil preč. Ty si bol ešte v tom a do tej tekutiny som poslal elektrikcú chakry. Za stotinu sekundy by si neunikol a preto si dostal slabší šok. Do ruky mi dopadol aj druhý meč a spravil som kawarimi.Tak sa ukáž sensei. Kawarimi tam nehybne stál a skutočný Kenzo bol skrytí niekde za blízkou skalou.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:41 pm

Katsuro

hej ty debil to štípe ! Dobre ako chceš dostaneš priúčku ! Kuchiyose no Jutsu ! Povedal som a nad tebou sa zjavila 20 metrová žaba ktorá na teba padala a ja som zaťiaľ robil neaké pečate. Vyhnúť si sa nemohol kedže si stál v tej kyseline.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:45 pm

Kenzo

Žaba zničila bushin a všimol som si že robíš nejaké pečate. Rýchlo som sa výrutil spoza skali a sekol som mečmi. Urobilo to menší vánok na upútanie pozornosti a ja som opäť vykočil do vzduchu zo zámerom ti odseknúť hlavu.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:52 pm

Katsuro

Meče ti presekla žaba a ty si padal na mňa keď si bol primne namieril som na teba ruku a povedal : Kaeru : Kaeru no Jutsu . Ty si sa premenil na malú žabku a ja som ťa šikovne chitil do ruky potiahol za nohu a povedal no čo ešte budeš neposlušný ?

http://naruto.wikia.com/wiki/Frog_Conversion_Technique
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 4:56 pm

Kenzo

Vedel som že to nedopadne dobre, tak som meče odhodil, len aby si ich nezlomil a premenil si ma na žabu. Kua.... Dva krát som zakvákal, ale snažil som povedať nech ma premení späť
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:00 pm

Katsuro

Odvolal som Gamabuntu a teba som si pohadzoval v ruke. Hehe no čo s tebou urobím ? Si taká pekná malá žabička hovoril som a poťahoval ťa za líca. Tak dobre povedal som a tresol ťa o zem vďaka čomu si sa premenil naspeť ale muselo ťa to pekne bolieť.
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5229
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:03 pm

Ryo
Dosiel som na cvicisko. Videl som nejakeho chlapika ktori drzi v ruke zabu Myslys ze sa da jest?? Bud ticho, nelez mi do hlavy Ale ja som tvoja hlava. Da nam kusok? "Prestante" povedal som to potichu a predsa ma kazdy pocul. priblizoval som sa k nim, ked v tedy som ucitil ako ma demon taha spet Co je?? Ta, zbran, nenavidim ju No a co? Je to moje telo a ty si iba najomnik Kde je 3 clen? povedal som ked som sa k nim dostal.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:04 pm

kenzo

Hodil sa ma o zem a ocitol som sa rovno pod tebou. Bleskovou päsťou som ti vrazil do brady(ako naruto nejimu) a tomu by sa aj jounin tažko vyhol. Nasráál si ma!!
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:07 pm

Katsuro

Tretí ? To neviem. Táto placka na zemy je jednička povedal som pričom som na neho ukázal Samehadou. Ty budeš Ryo však ? Vedel som to vďaka Samehade ktorá poznala jeho chakru.
V tom si Kenzo zlomil ruku lebo ňou udrel do Samehady. Hej nerob chceš sa dokaličiť ? Povedal som a tresol ho mečom po hlave.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:11 pm

Kenzo

Aúúúúú... Zvrieskol som a pomaly vstal. Vyzeralo to zle, ale odrazu si sensei mohol všimnúť, že sa mi tá rana rýchlo hojí. Bola to Hachibiho chakra.
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5229
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:13 pm

Ano a daj dole to sparadko otocil som sa k tomu druhemu a povedal "Ako zabka si bola krajsia" pod mojimi nohami sa zacala vytvarat voda. Nebojuj, drz sa dalej od samehady a preco? Ved ty stale tvrdis ze som mekky. Ano ale ja ta potrebujem ziveho "Tak kedy zacneme s treningom? spytal som sa toho s tym sparatkom.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:17 pm

Katsuro

heh Hachibi sa prejavuje... musím mu o tom povedať. No vtom ma Ryo nazval špáratkom tak som mu Samehadu priložil na brucho kde mal pečať a démona a povedal som hovoríš somnou ?
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005602
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:19 pm

Isane
Došiel som na cvičisko.Fotrík povedal že u mám trénovať.Povedal a povdychol si.Zdravím.Som raikageho syn-Isane.
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5229
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:23 pm

Ryo
Nie s tou 200 rocnou samehadou Pozrel som sa na nu s uplnou nechutou, sice ma to zacalo boliet a oberat o Chakru, ale snazikl som sa vydrzat. Coho su ludia schopny zo strachu proti nam vyrobit? spytal som sa demona Je to priserna zbran, ale potrebuje chakru na zivot potom som u neho zacul takjy ton, aky este v mojom zivote nepouzil Pred Hachibim si daj pozor, je nebezpecnejii ako samehada povedal to s odporom, nenavistou, ale hlavne zo strachom.


Naposledy upravil Kabuto dňa Pi apríl 02, 2010 5:32 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Neal-x
Nukenin
Nukenin
Neal-x


Počet príspevkov : 270
Points : 5436
Reputation : 0
Join date : 01.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:31 pm

Kenzo

Isaneho som si nevšimal a čakal som príležitosť zaútočiť zozadu na senseia.
Návrat hore Goto down
Kabuto
Genin
Genin
Kabuto


Počet príspevkov : 72
Points : 5229
Reputation : 0
Join date : 02.04.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:44 pm

Zato ja som si Isaneho vsimal. Opatrne som odstupil od samehady a dosiel k nemu. Bez varovania som na neho zautocil pestou.
Návrat hore Goto down
Blackness
Chunnin
Chunnin
Blackness


Počet príspevkov : 193
Points : 1005404
Reputation : 0
Join date : 31.03.2010

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:46 pm

Katsuro

Á tu je tretí člen - Isane môj syn ! povedal som s hrdosťou v hlase. Ty Kenzo prestaň tak na mňa pozerať lebo steba znova spravím žabu ! Povedal som zo smiechom v hlase. Dobre sadnite si musím vám niečo povedať, konkrétne Kenzovy a Ryovy. V tom zaútočil Ryo na Isaneho tak som ho plesom po hlave Samehadou až odpadol. Debil.
Návrat hore Goto down
One piece
Admin



Počet príspevkov : 285
Points : 1005602
Reputation : -1
Join date : 31.03.2010
Age : 25
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitimePi apríl 02, 2010 5:48 pm

Isane
Tešil som sa že si ho zabijem,no nič.Foter.Čo chceš?Spýtal som sa ho s nudou v hlase.
Návrat hore Goto down
https://naruto213.slovakforum.net
Sponsored content





Zoznámenie - tým 1 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zoznámenie - tým 1   Zoznámenie - tým 1 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Zoznámenie - tým 1
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Herné miestnosti :: Lighting Country :: Tréning-
Prejdi na: